Wczytuję dane...

AKCESORIA I ŚRODKI CZYSZCZĄCE

Jeśli posiadasz ekspres do parzenia kawy, wiedz, że możesz przygotować ją w jeszcze lepszy sposób, używając w tym celu różnych specjalnie dedykowanych kawoszom akcesoriów. Jeżeli zechcesz przygotować kawę o doskonale wyważonych proporcjach, parzonej w odpowiedniej temperaturze lub kawę z aksamitnie kremową pianką, akcesoria są do tego niezbędne. Wiedz też, że idealnie zaparzona i podana kawa to wymagający szeregu czynności rytuał. Świetnie zdają sobie z tego sprawę profesjonalni bariści, dla których stosowanie dobrej jakości akcesoriów do przyrządzania kawy jest tak samo kluczowe, jak używanie dobrego ekspresu. 

Jakie akcesoria do kawy kupisz w Caffe Team?

W Caffe Team znajdziesz zarówno idealny ekspres kawowy, jak i akcesoria do parzenia kawy. W ciągłej sprzedaży mamy liczne profesjonalne akcesoria baristyczne, a są to m.in. kawiarki, dzbanki, chłodziarki i spieniacze do mleka czy szereg różnych, ciekawych filiżanek do kawy. W ofercie znajdują się także akcesoria takie jak podgrzewacze do filiżanek, odbijaki do fusów, dystrybutory, termometry, wagi, tampery do kawy – słowem – wszystko to, co jest potrzebne dobremu bariście do parzenia wyśmienitych, różnorodnych napojów kawowych. Mamy także kubki termiczne, butelki, termosy oraz filtry do wody, które mogą przydać się w każdym wyposażonym w ekspres kawowy domu.

Osobno prezentujemy natomiast środki chemiczne, dzięki którym można utrzymać ekspres i akcesoria do kawy w nienagannej czystości. Oferujemy m.in. płyny do spieniaczy mleka, proszki czyszczące, odkamieniacze i akcesoria używane do ręcznego mycia m.in. ekspresów, podgrzewaczy, dzbanków do kawy.

Dzięki naszym produktom będziesz mógł codziennie parzyć świetne w smaku i aromatyczne napoje kawowe, a po sprawie z łatwością przywrócisz swój ekspres do idealnego porządku.

Sortuj według:
Wyświetl: produktów