Wczytuję dane...

SZKOŁA BARISTÓW

SZKOŁA BARISTÓW

Nasza szkoła baristów organizuje kursy dla profesjonalistów, osób stawiających pierwsze kroki w branży i amatorów. Uczestnicy szkoleń nabywają nowe umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Zapewniamy profesjonalny sprzęt oraz produkty niezbędne podczas zajęć. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu teoretycznego i praktycznego wystawiamy certyfikaty, potwierdzające umiejętności zawodowe. Istnieje opcja wykupienia każdego kursu w formie vouchera, który można podarować bliskiej osobie.

Program szkolenia baristy

Przygotowaliśmy specjalny program szkolenia baristy, który odbywa się w Warszawie. Podczas kursu przybliżamy uczestnikom najważniejsze informacje teoretyczne na temat kawy i sposobów jej parzenia. Następnie przechodzimy do nauki przygotowywania kawy przy pomocy różnych sprzętów i akcesoriów. Przeprowadzamy również warsztat z technik przygotowania wzorków na kawie mlecznej. Co więcej, przekazujemy kursantom wiedzę z zakresu obsługi klienta i technik sprzedaży. Program naszego szkolenia gwarantuje nabycie zaawansowanych umiejętności w pracy baristy.

Kurs baristy dla kawosza

W ofercie posiadamy również kurs baristy skierowany do miłośników kawy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o jej odmianach i metodach parzenia przy pomocy ekspresów i metod alternatywnych. Uczestnicy warsztatu Home Barista nauczą się również, jak wybierać kawę dobrej jakości. Zajęcia odbywają się zarówno w grupach, jak i indywidualnie.

Sortuj według:
Wyświetl: produktów